7/24 Rezervasyon Hattı +90 538 211 45 67

Şartlar ve Koşullar

  1. Rezervasyonu yapan kişi 18 yaşından büyük olmalıdır.
  2. Araçlarımız, yerel yasaların gerektirdiği şekilde, yolculara ve üçüncü şahısların hak taleplerine karşı tamamen sigortalıdır. Misafirlerimizin şahsi sigorta sahibi olmaları tavsiye edilir.
  3. Fiyatlarımızı herhangi bir zamanda değiştirme hakkımız saklıdır. Fakat rezervasyonunuz onaylandıktan sonra sizlerden kesinlikle ek ücret talep edilmez.
  4. Araçlarımız kişi başına bir bavul ve bir parça el bagajı taşıma kapasitesine sahiptir. Ek bagaj taşımak sizin sorumlu olacağınız rahatsız edici bir yolculuğa neden olabilir.
  5. Alkol veya yasa dışı uyuşturucu etkisi altında olduğu düşünülen ve / veya davranışının sürücüye, araca veya diğer yolculara tehdit oluşturduğu düşünülen herhangi bir kişiyi taşımayı reddetme hakkımızı saklı tutmaktayız.
  6. Uluslararası telefon kodu da dahil olmak üzere eksiksiz ve geçerli bir cep telefonu numarası sağlamak müşterinin sorumluluğundadır. Yolcu (lar) ile yeterli bir iletişim sağlanmaması, yolcuların transfer hizmetlerini kaçırmalarına neden olabilir.
  7. Transferde karşılama ve / veya bırakma değişiklikleri için tam ve geçerli bir lokasyon adresi sağlamak müşterinin sorumluluğundadır. Rezervasyon değişikliği talepleri için yolculuk tarihine 24 saat kala talep edilen değişiklikleri yapabilirsek, e-posta ile yeni bir teyit belgesi gönderilecektir.

© 2013 - 2021 Antalya Havaalani Transfer Fiyatlari