7/24 Rezervasyon Hattı +90 538 211 45 67
antalya kaş transfer ücreti

Antalya Kaş Transfer Ücreti

En uygun Antalya Kaş transfer ücreti ile sizleri modern vip araçlarımızla Kaş içerisindeki tüm otel ve yerlere ulaştırıyoruz. Antalya Kaş arası yaklaşık 200 kilometredir ve yolculuğunuz 3 saat 15 dakika sürecektir. Deri kaplı koltukları, klima ve internet donanımları ile araçlarımız sizlere konforlu bir transfer süreci sağlamaktadır. Tecrübeli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan şoförlerimiz sizlere güler yüzlü hizmet vermektedir. Antalya Kaş transfer taleplerinizi bizlere telefon veya WhatsApp aracılığı ile iletebilirsiniz. Taleplerinize anlık dönüş yapmaktayız. Sizleri karar verilen tam zamanında karşılıyor ve gitmek istediğiniz yere konforlu bir şekilde ulaştırıyoruz.

Telefon: +90 538 211 45 67 ve WhatsApp: +90 538 211 45 67

Antalya Havalimanı yolcu çıkışında şoförlerimiz sizleri adınızın yazılı olduğu isim tabelası ile karşılayacaktır. Araçlarımızda sigara içilmesi yasak, alkollü içki tüketilmesi serbesttir. Tüm fiyatlarımız araç başı fiyattır. Otopark, tünel ve kdv gibi ücretler fiyatlarımıza dahildir. Uçakların inişlerinin gecikmesi durumunda Antalya Kaş transfer ücreti dışında ekstra bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.

Antalya Kaş Transfer Ücreti – Kaş Nasıl Bir Yer?

Antalya’nın sırtını Toros sıradağlarına dayamış 640 kilometrelik eşsiz sahilleri antik çağdan günümüze birçok tarihsel ve doğal güzellikler sunmaktadır. Bu yüzdendir ki ülkemizin ve Akdeniz’in en önemli ve büyük turizm merkezi durumundadır. Kaş, Antalya sınırları içinde doğa ve tarih açısından emsalsiz noktalardan biridir. Antalya’nın bu güzide ilçesi sadece kendisi değil çevresindeki diğer güzelliklere de ulaşabilmenin önemli noktalarında biri konumundadır. Kaş yakınında bulunan Kumluca, Olympos, Finike, Demre gibi önemli turizm noktalarıyla beraber son yıllarda yapılan önemli turizm tesisleri ile yerli yabancı turistlerin gözdesi konumundadır.  Sadece turizm değil aynı zamanda ticari şirketlerin toplantıları için de tercih edilen yerlerden biridir. Uygun Antalya Kaş transfer ücreti ile sizleri Kaş’ın tüm güzelliklerine ulaştırıyoruz.

Kaş ve çevresine duyulan yoğun ilgi çerçevesinde birçok ulaşım ve transfer seçeneklerine sahiptir. Genel ulaşım sistemleri dışında en çok tercih edilen araç kiralamanın yanı sıra Kaş vip Transfer açısından yoğun ilgiye sahiptir. Gerek havaalanı gerek ise çevredeki turistik yerleri görmek için önemli ölçüde Kaş vip transfer hizmetleri kullanılmaktadır.

Antalya Kaş transfer ücreti
Antalya Kaş transfer ücreti

Antalya Kaş Transfer Ücreti – Kaş Vip Transfer Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Uygun Antalya Kaş transfer ücreti ile hizmet veren araçlarımızı toplu taşıma araçlarına göre daha güvenlidir. Vip transfer hizmetlerinde kullanılan araçlar kendi sınıflarının en yüksek kalite standartlarındaki araçlardan oluşturulmaktadır. Vip transfer araçlarında deneyimli profesyonel sürücüler hizmet vermektedirler ve gerek araçlar gerek ise sürücüler sürekli denetim ve gözetim altında çalıştırılmaktadırlar. Bu özelliği ile vip transfer hizmetleri sadece konforlu değil aynı zamanda daha güvenilir bir ulaşım yöntemidir.

Vip transferler önceden planlandığı için diğer ulaşım yöntemlerinde daha hızlı ve beklemesiz ulaşım olanağı sağlamaktadır.

Özellikle Havaalanı vip transfer hizmetlerinde kullanıcıların birçok ekstra avantajı vardır. Havaalanı gidişinde aracınız sizi kaldığınız yerden alır ve yolcu salonuna kadar zamanında konforlu bir şekilde ulaşımınıza sağlar. Havaalanı çıkışında daha havaalanı çıkış kapısında görevliler tarafından karşılanırlar ve bagajları araçlarına taşınmaktadır. Vip transfer hizmetlerinizde bagajınız siz taşımadan hep güvendedir.

Kişisel güvenliğiniz için talebiniz olu ise Vip transfer firmaları size güvenlik elemanı temin edecektir. Yabancı dil bilen sürücü talebiniz nerede standart olarak karşılanmaktadır. Talebiniz üzerine konforunuzu arttıracak rehber, hostes, yiyecek içecek gibi hemen her hizmeti alabilirsiniz.

Kaş vip transfer hizmetlerinde kullanılan ve uygun Antalya Kaş transfer ücreti ile hizmet veren tüm araçlar diğer ulaşım araçlarından farklı olarak sistematik olarak temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Günümüzün ciddi sağlık sorunu Pandemi günlerinde bu konu son derece ciddiyetle yapılmakta ve daha sağlıklı bir ulaşım olanağını sizlere sunulmaktadır. Pandemi dönemi için hijyen paketleri araçlarda bulunmakta ve tercihe göre sürücü yolcu arası camlı bölme seçeneğine sahip olabilirsiniz.

Vip Araç Modelleri Nelerdir?

Kaş vip transfer hizmeti, özellikle iş insanları ve yabancı turistler tarafından tercih edilmektedir. Vip transfer hizmetlerinde tek kişiden aile veya gruplara kadar değişik kapasitede araçlar kullanılmaktadır. 2 kişiye kadar daha çok lüks otomobil sınıfından araçlar tercih edilmektedir. Ancak bagaj çokluğu veya müşterinin talebi doğrultusunda Mercedes Vito da önemli bir seçenek olmaktadır. Daha fazla bagaj kapasitesi, daha geniş koltuk ve mini bar, çalışma masası, gibi ekstra olanaklar yüzünden lüks otomobillerin yanı sıra Mercedes Vito 1 ile 3 kişilik vip transferlerde sıkça kullanılmaktadır. Mercedes Vito ayrıca özel koltuk dizaynı yapılarak 6 kişiye kadar ve özellikle aileler tarafından vip transfer aracı olarak tercih edilmektedir. Bunda konfordan taviz vermeden ama daha ekonomik bir seçenek olması rol oynamaktadır.

4 ile 8 kişiye kadar vip aracı olarak Volkswagen Caravelle ve Volkswagen Transporter araçlar tercih edilmektedir. Bu araçlar, sağlam ve konforlu altyapısına eklenen ve özel olarak yapılan vip iç dizaynları sonrası vip transferler için iyi bir seçenek olmaktadırlar. Daha büyük gruplar için Mercedes Sprinter ya da Volkswagen Crafter vip transfer aracı olarak tercih edilmektedir.

Uygun Antalya Kaş transfer ücreti ile hizmetinizde olan tüm vip araçlarda özel ve konforlu bir yolculuk için tasarlanmış yatırabilir koltuklar, açılır kapanabilir masa, mini bar, çay kahve makinesi, internet erişimi, televizyon, video, müzik sistemi gibi özel donanımlar vardır. Araş pencereleri karartılabilir özellikte veya perde jaluzi gibi içeriyi göstermeyen veya ışık geçirmeyen özellikte olabilir. İç aydınlatmalarda gözü yormayan led aydınlatma sistemleri kullanılmaktadır. Kısacası yolculuk anında dinlemeden, çalışmaya konforlu olanaklar size sağlanmaktadır. Kaş vip transfer hizmetlerinde yolculuk sırasında dilediğiniz yerde mola verebilmeniz veya seyahat programınızda değişiklikler yapabilmeniz mümkündür.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *

© 2013 - 2021 Antalya Havaalani Transfer Fiyatlari