7/24 Rezervasyon Hattı +90 538 211 45 67
antalya kemer transfer servisi

Antalya Kemer Transfer Servisi

Modern araç filomuz ile en güvenli ve konforlu Antalya Kemer transfer servisi sunmak için uzman ekibimiz kendini sürekli geliştirmektedir ve ellerinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Transfer sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve lisanslı araçlarımız ile yolculuklarınız maksimum düzeyde güvenli ve konforlu geçecektir. Antalya Havalimanı’ndaki karşılamalarda uçak inişlerinde gecikme olsa dahi sizi karşılıyor ve otelinize kadar sizleri ulaştırıyoruz. Antalya Havalimanı’na dönüş transferleriniz için de sizi karar verilen alış zamanında karşılıyor ve uçağınıza tam zamanında yetiştiriyoruz. Bizlerden ayrıca Antalya içindeki bölgelerden de birbirlerine transfer isteğinde bulunabilirsiniz. Bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız:

Telefon: +90 538 211 45 67 ve WhatsApp: +90 538 211 45 67

Havaalanı gidiş ve dönüş için Antalya Kemer transfer servisi kullanmak isteyen kişiler, uçuştan birkaç gün önce özel transfer firmalarının internet sitesinden ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırmalıdırlar. Özellikle yaz aylarında Kemer’de yoğun uçuş trafiği bulunmasından dolayı erken rezervasyon yaptırmak önemlidir.

Kemer Vip Transfer rezervasyonunda öncelikle uçuş tarihi ve saati firmaya bildirilmelidir. Bu sayede araç yolcuların çıkış kapısına geldikleri anda kapıda bekliyor olmaktadır. Rezervasyon sırasında yolculuk yapacak kişi sayısı net bir şekilde belirtilmelidir. Araç seçiminde en önemli faktörlerden biri yolcu sayısıdır. Kemer Vip Transfer hizmeti ile Kemer Çevresini gezmek için de özel transfer firmalarından rezervasyon yaptırmak gerekir. Kaç günlük hizmet alınacağı, hangi güzergahlara gidileceği ve kaç yolcu olduğu firmaya belirtilmelidir.

Antalya Kemer Transfer Servisi – Kemer hakkında

Kemer, Akdeniz kıyısında, Antalya’nın en çok turist çeken ilçesidir. Antalya’ya 40 kilometre uzaklıktadır. 50 km kıyı şeridi boyunca uzanan plajları ve lüks otelleri ile dünyanın birçok yerinden gelen turistleri ağırlamaktadır. Kiriş, Tekirova, Çamyuva, Göynük, Beldibi ve Çıralı gibi turistik beldeleri bulunmaktadır. Muhteşem bir doğaya sahip Kemer’e gelen turistler Kemer ve çevresini gezmek için Antalya Kemer transfer servisi tercih etmektedirler.

Kemer, Antalya’ya 48 km uzaklıktadır. Karayolu ve havayolu ile ulaşım sağlanmaktadır. Birçok ilden otobüs ulaşımı bulunmaktadır. Havayolu ile ulaşım Antalya Havaalanı üzerinden sağlanmaktadır. Havaalanı ulaşımı için otobüs seçenekleri, araç kiralama, taksi ve en çok tercih edilen Kemer Vip Transfer hizmetleri bulunmaktadır. Havaalanı ulaşımı ve çevredeki turistik yerleri gezmek için en konforlu ve güvenli bir hizmet Kemer Vip Transfer seçeneği kullanılmaktadır.

Antalya Kemer transfer servisi
Antalya Kemer transfer servisi

Antalya Kemer Transfer Servisi Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Kemer Vip Transfer güvenli, konforlu ve diğer ulaşım seçeneklerine göre hızlıdır. Duraklarda yolcu alıp indirme için durmadığından gidilecek yere çok daha hızlı bir şekilde ulaşılmaktadır.  Kemer Vip Transfer araçları, yeni model lüks araçlardır. İç donanımı tamamen yolcuların rahat bir şekilde seyahat etmeleri için özel tasarlanmıştır.  Deneyimli profesyonel sürücüler hizmet vermektedirler. Aynı zamanda yabancı dil bilen şoförler rehberlik hizmeti de vermektedirler. Bölgeye yabancı olan ve Kemer’e ilk kez gelenler için bu büyük bir avantajdır. Antalya Kemer transfer servisi, yolcunun araca binmesi ile başlar. Toplu taşıma araçları gibi bekleme yapmaz, yolcu talebi dışında yolda durmaz, böylelikle çok daha erken bir şekilde gidilecek adrese müşterisini ulaştırır.

Havaalanı transferinde belirlenen saatte yolcusunu alarak havaalanına gitmektedir. Bagajlar sürücü tarafından taşınmakta ve araca yüklenmektedir.  Havaalanı’ndan Kemer’e gidiş için havaalanı çıkışında görevli personel tarafından karşılanarak, bagajları yine personel tarafından taşınmaktadır.

Vip transfer hizmetlerinde kullanılan tüm araçlar diğer ulaşım araçlarından farklı olarak temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Günümüzün ciddi sağlık sorunu Pandemi günlerinde bu konu son derece ciddiyetle yapılmakta ve daha sağlıklı bir ulaşım olanağını sunmaktadır. Pandemi dönemi için hijyen paketleri araçlarda bulunmakta ve tercihe göre sürücü yolcu arası camlı bölme seçeneğine sahip olabilirsiniz.

Kemer Vip Transfer Araçlarının Özellikleri Nelerdir?

Antalya Kemer transfer servisi, özellikle yabancı turistler, sanatçılar, kongre, toplantı gibi etkinliklere katılmak için Kemer’e gelen iş insanları tarafından tercih edilmektedir. Vip transfer hizmetlerinde genellikle Mercedes Vito marka araçlar kullanılmaktadır. Tek kişi, aile ya da gruplar için farklı kapasitede araçlar bulunmaktadır. 2 kişiye kadar daha çok lüks binek otomobil sınıfından araçlar tercih edilmektedir. Ancak bagaj çokluğu veya yolcunun talebi doğrultusunda daha fazla bagaj kapasitesi, daha geniş koltuklar, çalışma masası, mini bar, gibi donanımları ile 3-7 kişilik vip transferlerde Mercedes Vito kullanılmaktadır. 4 ile 8 kişilik gruplar için Volkswagen Caravelle,  Volkswagen Transporter marka vip araçlar tercih edilmektedir. Daha fazla sayıya sahip gruplar için Mercedes Sprinter ya da Volkswagen Crafter marka araçlar kullanılmaktadır.

Tüm vip araçlarda özel ve konforlu bir yolculuk için tasarlanmış yatırabilir koltuklar, açılır kapanabilir masa, mini bar, çay kahve makinesi, internet erişimi, televizyon, video, müzik sistemi gibi özel donanımlar vardır. Araş pencereleri karartılabilir özellikte veya perde jaluzi gibi içeriyi göstermeyen veya ışık geçirmeyen özellikte olabilir. İç aydınlatmalarda gözü yormayan led aydınlatma sistemleri kullanılmaktadır. Kısacası yolculuk anında dinlemeden, çalışmaya konforlu olanaklar size sağlanmaktadır.

Araçlarımız takip sistemleri ile rezervasyon ekibimiz tarafından sürekli olarak takip edilmektedir. Güvenliğinizi en üst düzeye taşımak için tüm araçlarımızda araç takip sistemleri bulunmaktadır. Bizlere transfer süresince karşılaştığınız olumlu veya olumsuz tüm görüşlerinizi bildirmeniz kendimizi geliştirmek için büyük önem arz etmektedir.

© 2013 - 2021 Antalya Havaalani Transfer Fiyatlari