7/24 Rezervasyon Hattı +90 538 211 45 67
antalya vip transfer

Antalya Vip Transfer

Modern ve lisanslı araçlarımızla Antalya vip transfer sektöründe lider firma olarak sizlerin hizmetinizdeyiz. Yolculuklarınızın güvenli geçmesi için araçlarımızın sürekli modern ve bakımlı olmasına dikkat ediyoruz. Ayrıca deri kaplı koltuk, klima ve internet donanımlı araçlarımız sayesinde transfer süreciniz son derece konforlu olacaktır. Filomuz vip Mercedes Vito, vip Mercedes lüks Vito ve Sprinter araçlardan oluşmaktadır. Lüks vito araçlarımızda minibar, tv bulunmaktadır. Antalya Havalimanı karşılamalarında veya otel karşılamalarında araçlarımız sizleri tam vaktinde karşılayacak ve güvenli bir şekilde gideceğiniz yere ulaştıracaktır. Bizlere ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimiz:

Telefon : +90 538 211 45 67 ve WhatsApp: +90 538 211 45 67

Antalya Vip Transfer – Rezervasyon ve Prosedür

Vip transfer, güvenli, konforlu ve kişiye özel seyahat demektir. Kişi, talep ettiği adresten alınarak gideceği adrese kadar konforlu bir şekilde götürülmektedir.  Özellikle yaz aylarında Antalya’ya yurt dışı ve yurt içinden birçok turist tatil maksadı ile gelmektedir. Genellikle de havayolu ile geliş ve gidişler yoğunluktadır. Havaalanı transferlerine ihtiyaç arttığı gibi, tatil boyunca Antalya ve çevresini rahat ve güvenli bir şekilde gezme talebi de artmış durumdadır. Bu noktada Antalya vip transfer hizmeti veren firmalar da son model, donanımlı, lüks araçlarla ihtiyaca cevap vermektedirler.

Antalya’ya kendi aracı ile gelen turistlerin sayısı azalmıştır. Hem havayolu ulaşımın eskiye nazaran daha sık ve buna bağlı olarak daha uygun fiyatlı olması, hem de uzun süren karayolu yolculuğunda zaman kaybı yaşanması bunun nedenlerindendir. Uçakla Antalya Havaalanı’na gelen turistler için Antalya transfer kesinlikle en doğru seçim olmaktadır. Aynı şekilde tatil süresince deneyimli ve rehberlik özelliği de bulunan bir şoför eşliğinde Antalya çevresinde ki önemli turistik merkezleri gezmenin en konforlu yolu vip transfer hizmetidir.

Antalya transfer hizmetinden yararlanmak için Antalya’ya gelmeden önce rezervasyon yapılması daha sağlıklı olmaktadır. Özellikle yaz aylarında yaşanan yoğunluk nedeniyle vip transfer hizmetinden yararlanmak için sıra beklemek gerekebiliyor. Uçuş öncesinde yapılacak vip transfer rezervasyonu ile havaalanından alınarak, konaklama yerine kadar götürülmek ve sonraki günlerde de çevre turlarına çıkmak kusursuz bir tatil geçirmenin önemli noktalarından biri olmaktadır.

Antalya vip transfer
Antalya vip transfer

Havaalanında taksi sırası beklemek, araç kiralamak için zaman kaybetmek, servis otobüsleri ile dura kalka seyahat etmek yerine konforlu ve güvenli bir şekilde konaklama yerine gitmek için vip transfer ideal bir seçimdir. Fiyatlar düşünüldüğü gibi çok fazla olmamakla birlikte kişi başına değil araç başına hesaplanmaktadır. Bu yüzden kalabalık aile ve gruplar için hesaplı bir transfer olduğu söylenebilir.

Antalya vip transfer hizmetinde en fazla tercih edilen araçlar, Mercedes Vito ve Sprinter minibüslerdir. 1-7 kişilik yolculuklar için Mercedes Vito, 15 kişilik grup yolculukları için Mercedes Sprinter araçlar hizmet vermektedir. Araçların içleri tamamen konforlu ve eğlenceli bir yolculuk geçirmek üzere dizayn edilmiş olup, çay, kahve, meşrubat, içki türü içecekler hazır bulunmaktadır. Mini buzdolabı, masalar, yatabilen ayarlı koltuklar, TV, DVD, oyun konsolu, müzik sistemi, güneş geçirmeyen perdeler, özel ışıklandırma sistemleri, Şoförle arka bölüm arasında hava ve ses akımını önleyen sistemler bulunmaktadır. Talep üzerine araç içine bebek koltuğu da monte edilmektedir. Tüm bu özelliklere sahip araçlarla Antalya vip transferi hizmetini tercih ederek huzurlu bir tatil geçirmek mümkündür.

Pandemi Sürecinde Antalya Vip Transfer İçin Alınan Önlemler

Antalya vip transfer ile tatil boyunca seyahat etmek zaten alınacak en doğru önlemlerden biridir. Yabancı kişilerle araç paylaşılmadığı, kişi ve gruplara özel hizmet sunduğu için sağlık açısından en güvenli seçimdir. Hem şoförün hem de yolcuların sağlığını korumak adına araçlar, şoför ve yolcular arasında hava akımını önleyecek şekilde düzenlenmekte ve izole edilmektedir. Araçlar her yolculuk öncesi dezenfekte edilmektedir. Araçlarda maske ve hijyen kiti bulunmaktadır. Valizler araca alınmadan önce dezenfekte edilmektedir. Klima filtreleri düzenli olarak temizlenmektedir. Antalya transfer hizmetinde görevli şoförler düzenli olarak sağlık taramasından geçmekte ve covid testleri yapılmaktadır.

Antalya Vip Transferi Kimler Tercih Ediyor?

Çocuklu kabalık aileler, arkadaş grupları başta olmak üzere tatilini araç kullanarak değil, Antalya’nın doğal güzelliklerini seyrederek keyifli yolculuk yapmak isteyenler tercih etmektedirler.

Antalya vip transfer, sadece tatil için Antalya’ya gelenlere verilen bir hizmet değil tabi ki. Antalya, her ne kadar turizm merkezi olsa da firma gezileri, toplantıları ve seminerleri için de tercih edilen şehirlerden biridir. Firmalar genellikle toplantı ve seminerlere katılacak personeli için Antalya vip transfer hizmetinden yararlanmaktadır. Havaalanında karşılanan personel, konaklama yerine ve Antalya’da gitmeleri gereken yerlere Antalya transfer ile gitmekte ve dönüşte havaalanına transferleri sağlanmaktadır. Personel sayısına uygun lüks araçlarla konforlu ve güvenli bir şekilde transferleri gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca sanatçılar da konser ve etkinlikleri için Antalya vip transfer tercih etmektedirler. Antalya Havaalanı geliş gidiş ve Antalya’da konaklama yerleri ve gidecekleri yerlere Antalya vip transfer hizmeti ile gitmektedirler.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *

© 2013 - 2021 Antalya Havaalani Transfer Fiyatlari