7/24 Rezervasyon Hattı +90 538 211 45 67
antalya transfer

Antalya Transfer

Antalya içerisindeki tüm otel ve yönlere Antalya transfer talepleriniz için modern araç filomuz ve profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Firmamız TURSAB A grubu acente belgesi ve D2 taşıma ruhsatı ile sizlere maksimum derecede güvenli transfer hizmeti sunmaktadır. Vizyonumuz siz değerli misafirlerimize en üst düzeyde güvenli ve konforlu bir transfer yolculuğu sunmaktır. Fiyatlarımız araç başıdır. Vito araçlarımız maksimum 7, lüks Vito araçlarımız maksimum 4 kişi, Sprinter araçlarımız ise maksimum 14 kişilik kapasiteye sahiptir. Yolcu sayısı bu araçlarımızın kapasitesinden yüksek ise yüksek kapasiteli araçlarımız sizlerin hizmetinde olacaktır. Bizlere ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimiz:

Telefon: +90 538 211 45 67 ve WhatsApp: +90 538 211 45 67

Antalya Transfer – Antalya’ya Ulaşım

Antalya Türkiye’nin Güneyinde, Akdeniz kıyısında bulunmaktadır. Turizm başkenti olarak da adlandırılan Antalya, zengin tarihi, birbirinden güzel koyları, plajları, denizi, Toroslar’ı, hareketli eğlence ve gece hayatı ile en çok turist çeken illerin başında gelmektedir. Dört mevsim turist yoğunluğuna sahiptir. Antalya transfer hizmetlerimiz ile sizleri Antalya’nın tüm güzelliklerine ulaştırıyoruz.

Antalya’ya karadan, havadan ve denizden ulaşmak mümkündür. En çok tercih edilen ulaşım şekli havayoludur. Özellikle Antalya Havalimanı, uluslararası nitelikte olup, Türkiye’nin tüm havalimanlarına, birçok Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine uçuşlar bulunmaktadır. Antalya Havalimanı, Antalya merkeze 10 km mesafededir. Toplu taşıma araçları, taksi, araç kiralama hizmetleri yanı sıra en çok tercih edilen Antalya vip transfer ile Havalimanı ulaşımı oldukça konforlu bir şekilde sağlanmaktadır.

Antalya transferi hizmeti Havalimanı ulaşımında olduğu kadar Antalya çevresini, ilçelerini, tarihi yapıları görmek ve gezmek için de en ideal ulaşım şeklidir.

Antalya Havalimanı’ndan Alanya, Side, Kaş, Kalkan Manavgat, Muratpaşa ve Konyaaltı gibi turistik ilçelere Antalya transferi ulaşımı sağlanmaktadır.

Antalya Transfer – Antalya Hakkında

Antalya, ülkemizin güney kesiminin en hareketli turizm merkezlerinden biridir. Denizi, kumu, tarihi zenginlikleri ile her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle yaz aylarında Antalya ve çevresinde bulunan oteller, pansiyonlar ful doluluk yaşamaktadır. Bu yoğunluk turistlerin Antalya ve çevresini gezip görmeleri açısından yoğun bir trafiğe neden olmaktadır. Uçak, otobüs, gemi ile Antalya’ya gelen turistler Antalya çevresini gezebilmek için genellikle transfer firmalarını tercih etmektedirler. Gerek transfer firmaları, gerek araç kiralama firmaları farklı büyüklük ve modelde araçlarla hizmet vermektedir. En çok tercih edilen ise Antalya transferi olmaktadır. Bunun nedeni Mercedes Vito araçların konforu, güvenliği, kalitesidir. Hem rahat bir yolculuk imkanı sağlamakta hem de güvenli araç olmasıdır. Bu yüzden Antalya transfer özellikle taşımacılık sektöründe ilk sırada bulunmaktadır.

Antalya transfer ile Havalimanı ve çevre turizm merkezlerine konforlu ve güvenli bir seyahat gerçekleştirmek için öncelikle rezervasyon yaptırmak gerekmektedir. Rezervasyon için gerekli bilgiler, kaç kişilik seyahat olacağı, nerelere gidilmek istendiği, tarih ve yolcuların kimlik bilgileri gerekmektedir. Transfer firmaları söz konusu tarihler için yolcu sayısına en uygun aracı hazırlayarak tam zamanında şoförlü ya da şoförsüz olarak teslim etmektedirler.

Antalya transfer
Antalya transfer

Antalya Transfer – Antalya Transferi Avantajları

Antalya transfer tercih edenler, genellikle memnuniyetlerini belirtmektedirler. Bu her ne kadar araç kiralama ya da transfer firmalarının başarısı olsa da araç seçimi ve de özellikle Mercedes Vito tercih edilmesi bu memnuniyette büyük rol oynamaktadır. Araçların iç tasarımı tamamen konfor ve güvenliğe önem verilerek üretilmektedir. Uzun yolculuklarda dahi yol yorgunluğu hissettirmeyen, lüks iç dizaynı ile ferah bir yolculuk yaşatan, araç içi Tv, internet erişimi, DVD, mini buzdolabı, yatabilen koltuk donanımları ile keyifli bir yolculuk sağlayan verimli, kaliteli, güvenli araçlardır.

Mercedes Vito araçlar, teknik özellikleri ile de güven vermektedirler. Güçlü fren sistemi, her koltukta emniyet kemeri, hava yastıkları, ön ve arka için viraj denge çubukları, çarpışmayı önleyici asistanı ile mükemmel bir seyahat garantisi vermektedir. Transfer firmalarının vito araçlar ile hizmet etmeyi tercih etmelerinin nedeni, müşterilerine rahat, güvenli ve keyifli bir seyahat imkanı sağlamak istemeleridir. Özellikle kalabalık aile ve grupların Antalya transfer ile sıkılmadan, bunalmadan tatil gezisi yaşamalarıdır.

Antalya transferi avantajlarından biri de geniş bagaj olanağının olmasıdır. Bebek arabası, tekerlekli sandalye gibi ihtiyaçlar kolaylıkla taşınabilirken, her yolcunun kişisel eşyalarını taşıdığı bavul ve çantalarına da yetecek yer olmasıdır. Gerekli durumlarda bebek koltuğu da monte edilmektedir. Ayrıca engelli yolcuların rahat edebileceği engelli araçlarda Antalya transfer hizmetinde kullanılmaktadır.

Antalya transfer hizmetlerinde hizmet veren araçların Trafik, Kasko, İhtiyari mali mesuliyet sigortaları yapılmış olup, tüm koltuklar ayrıca sigortalıdır. Araçlarda ısıtma ve soğutma sistemleri bulunup düzgün çalışmaktadırlar. Her yolculuk öncesi araçların iç ve dış temizlikleri yapılmakta ve korona virüs önlemleri kapsamında tamamen dezenfekte edilmektedir.  Bakımları periyodik olarak yapılmaktadır.  Araçlarda bulundurulması zorunlu teçhizat bulunmaktadır. Ayrıca maske, dezenfektan gibi kişisel ihtiyaçlar hazır bulundurulmaktadır.

Transfer Bölgeleri

Genellikle Antalya ve çevresinde bulunan turizm ilçe ve beldelerine, Antalya Havalimanı transferlerinde Mercedes Vito araçlar kullanılmaktadır. Başta Alanya, Side, Belek, Manavgat, Olimpos, Lara, Beldibi, Konyaaltı olmak üzere birçok beldeye Antalya transfer hizmeti bulunmaktadır.

Antalya transferi hizmetinden şoförlü olarak yararlanmayı tercih edenler daha fazladır. Bunun nedeni, tatilde araç kullanmak istenmemesi, yolların deneyimli kişiler tarafından daha iyi bilinmesi ve park yeri aramak gibi zaman kaybına neden olan durumlardan uzak olmak içindir.

Ancak Antalya ve çevresini, yollarını bilen, tanıyan kişiler, daha bağımsız bir gezi tercih etmeleri durumunda araç kiralama firmalarından Antalya transfer hizmeti almaktadırlar.

Antalya transfer hizmeti için ekstra ödemeler söz konusu değildir. Bunlar, park ücretleri, yakıt giderleri, otoban ücretleridir. Araç kiralama süresine göre fiyatlandırma yapılmakta, ekstra bir harcama ile karşılaşılmamaktadır.

Siz de Antalya tatiliniz sırasında Havalimanından itibaren konforlu, güvenli ve stressiz bir yolculuk ile birçok yeri gezip görmek istiyorsanız hemen rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Antalya transferi hizmeti alarak tatilinizin tadını çıkarabilir, sevdiklerinizin ve kendinizin güvenliğini sağlamış olursunuz. Antalya transfer hizmeti ile tatilin keyfi başkadır.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *

© 2013 - 2021 Antalya Havaalani Transfer Fiyatlari